EMALLA INKDOT – STENCIL PRIMER
Az EMALLA márka INKDOT kollekciójának Stencil Primer terméke könnyű gél állagú készítmény, amelyet a tetoválási sablonok megbízható és precíz átvitelére fejlesztettek ki. A bőrön egyenletes tapadó réteget képez, amely segíti a minta éles átvitelét, miközben hozzájárul a részletek megőrzéséhez. Alkalmas kézzel rajzolt sablonokhoz, valamint hőnyomtatóval készített sablonokhoz is.
Hatékony tapadási technológiájának köszönhetően javítja a transzferpapír és a bőr közötti kapcsolatot, segít csökkenteni az elmosódást, a sablon elmozdulását és a szélek elfolyását.
Ideális választás részletes tetoválásokhoz, finom vonalakhoz, árnyékoláshoz és összetett mintákhoz, ahol kiemelten fontos a maximális pontosság és a megbízható átvitel.
Specifikáció:
- Űrtartalom: 250 ml
- Alkalmas kézzel rajzolt és hőnyomtatott sablonokhoz
- Éles és pontos mintaátvitelt biztosít
- Segít minimalizálni az elmosódást és a sablon elmozdulását
- Hosszan tartó tapadás tetoválás közben
- Könnyű gél állag egyszerű felvitellel
- Gazdaságos használat
- Növényi kivonatokkal gazdagítva
Ajánljuk megvásárlásra
Vélemények
Ehhez a termékhez még nem érkezett értékelés.